Novērtēšanas noteikumi

 • ŠAUSMĪGI ŠAUSMĪGI
 • SLIKTI SLIKTI
 • APMIERINOŠI APMIERINOŠI
 • LABI LABI
 • LIELISKI LIELISKI

KĻŪSTI PAR MŪSU EKSPERTU

Novērtēšanas noteikumi

 1. Tikai tie klienti, kas ir iegādājušies vienu vai vairākas aviobiļetes Tickets.lv un ir veikuši lidojumu, var piedalīties novērtēšanā.
 2. Pasažierim tiek dota iespēja novērtēt aviokompāniju nākošajā dienā pēc pēdējā lidojuma segmenta.
 3. Pasažieris var novērtēt tikai to aviokompāniju, kuras pakalpojumus ir izmantojis lidojuma laikā. Ja lidojumu ir apkalpojušas vairākas aviokompānijas, automātiski tiek lūgts novērtēt katru aviokompāniju, kas apkalpojusi konkrēto segmentu.
 4. Pasažierim, kas vēlas veikt novērtējumu, ir jānorāda Tickets.lv rezervācijas (pasūtījuma) numurs. Ja vairākas personas ir izmantojušas vienu rezervācijas numuru, tad aviokompāniju var novērtēt tikai vienu reizi, neskatoties uz pasažieru skaitu.
 5. Ja pasažieris ir regulārs vienas aviokompānijas klients, novērtējumu var veikt tik daudz reižu, cik lidojumu ir veikts ar šo aviokompāniju. Novērtējums var mainīties katrā lidojumā.
 6. Lielākā daļa novērtējuma parametru ir obligāti, citus pasažieris var aizpildīt pēc vēlēšanās. Obligātos novērtējuma parametrus izlaist nevar. Novērtējuma datus nevar saglabāt un pieņemt, ja kāds no obligātajiem parametriem nav aizpildīts.
 7. Lūdzu, veiciet vērtējumu atbilstoši reālajai pieredzei. Mēģiniet atcerēties pēc iespējas precīzāk un novērtēt 5 baļļu skalā katru parametru. Jo godīgāk sniegsiet savu novērtējumu, jo precīzāks un uzticamāks būs kopējais novērtējums.
 8. Lai būtu maksimāli objektīvi, nav ieteicams atzīmēt visus parametrus tikai maksimāli pozitīvi vai negatīvi.
 9. Pēc tam, kad novērtējums ir pabeigts un saglabāts, pasažierim vairs nav iespēju atgriezties tajā un veikt izmaiņas.
 10. Aviokompānija parādās kopējā reitingā, ja tā ir novērtēta vismaz 200 reizes konkrētajā parametrā.
 11. Lai iegūtu informāciju par jebkuru aviokompāniju, kuras biļetes var iegādāties Tickets.lv, Jūs varat ievadīt meklēšanā konkrētās aviokompānijas nosaukumu. Meklējums tiek veikts no sadaļas “Atrast aviokompāniju”, izmantojot aviokompānijas nosaukumu vai IATA kodu.

Ja Jūs esat novērtējuši aviokompāniju, saglabājuši rezultātu, bet neredzat to kopējā reitingā, tas nozīmē, ka aviokompānija vēl nav saņēmusi 1700 pasažieru balsis. Tiklīdz tas notiks – reitings tiks atjaunots.

Tickets.lv aviokompāniju reitings ir neatkarīgs vērtējums, ko veido mūsu pasažieri. Dati tiek atjaunoti tiklīdz parādās jauni vērtējumi.

Galvenais reitinga mērķis – iegūt objektīvu aviokompāniju, kuru biļetes var iegādāties Tickets.lv, darbības novērtējumu. Balsojot pasažieri godīgi un objektīvi novērtē aviokompānijas sniegto komforta līmeni.

Reitinga izveidei Jūs tiekat lūgti novērtēt visus pamata pakalpojumu sniegšanas līmeni: vieglu reģistrēšanos, lidojuma laikā sniegtos pakalpojumus, bagāžas reģistrēšanu/saņemšanu, ceļošanu ar bērniem un citus pakalpojumus. Mēs pievēršam lielu uzmanību tam, kādus rādītājus vēlas redzēt mūsu klienti, tāpēc regulāri uzlabojam vērtējumu kategorijas.

Galvenais reitinga mērķis ir palīdzēt mūsu klientiem izdarīt pareizo izvēli iegādājoties biļetes  Tickets.lv.

Privātuma politika

 • Mēs ievērojam atbildību par pasažieru datu privātumu, attiecībā uz aviokompāniju darba novērtējumu.
 • Mēs garantējam pilnīgu vērtējumu anonimitāti. Vērtējumā piešķirtie punkti nekādā veidā nav sasaistīti ar e-pasta adresi, IP adresi, rezervācijas vai jebkādiem citiem identifikatoriem.
 • Ja Jums ir radušies jautājumi par vērtēšanas noteikumiem vai piedalīšanās nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu in[email protected]. Temata laukā ieraksties “Aviokompāniju reitings”.

Īpašumtiesības

© Visi aviokompāniju reitinga dati lapā Tickets.lv pieder uzņēmumam Tickets.lv. Jebkuru pieejamo datu izmantošana atļauta tikai ar Tickets.lv atļauju. Visu vai daļas datu kopēšana vai izmantošana, aviokompāniju reitinga statistikas publicēšana bez īpašumtiesību īpašnieka atļaujas ir aizliegta!