Aviobiļetes Parīze – Milāna

Aviobiļetes / Parīze / Milāna / Parīze — Milāna

Lētas aviobiļetes no Parīze uz Milāna

Vai gribat nopirkt lidmašīnas biļetes no Parīze uz Milāna par viszemāko cenu? Mēs salīdzinām 750 aviokompāniju un aģentūru cenas tiešajiem reisiem Parīze — Milāna un reisiem ar pārsēšanos. Kāpēc velti tērēt savu laiku meklēšanai, ja ir ērtāka iespēja izmantot atlaides, akcijas un zemo izmaksu lidsabiedrību izpārdošanas internetā. Ar pilna lidojumu saraksta Parīze - Milāna palīdzību jūs ātri atradīsiet vajadzīgo lidojuma variantu, precizēsiet lidojumu dienas un aviobiļešu esamību konkrētajā datumā.

Pērkot vai rezervējot tiešsaistē, jums jāizlemj tikai par dažiem jautājumiem: lidojuma tips, pasažieru skaits, izlidošanas un ielidošanas klase un datums. Tad dodieties uz biļešu apmaksu, un viss būs padarīts. Jūs saņemsiet e-pasta ziņojumu ar pasūtījuma informāciju.

Aviobiļetes cena Parīze - Milāna

Cik maksā lidmašīnas biļete līdz Milāna no Parīze un kā iegādāties lētāk? Mums ir daži ieteikumi, kas ir secināti no labāko aviobiļešu cenu kalendāra šajā maršrutā:

1) Cenu veidošana ir atkarīga no izlidošanas mēneša, iesakām iepriekš rezervēt pirmo un biznesa klasi. Arī ar ekonomiskās klases aviobiļetes pirkšanu nav jāvilcinās – dariet to 2-4 mēnešus pirms lidojuma.
2) Vislētākās lidmašīnas biļetes PAR - MIL ir pieejamas trešdienās un ceturtdienās. Parasti nedēļas nogalēs tās maksā dārgāk.
3) Ir izdevīgāk uzreiz iegādāties biļetes abos virzienos, bet nevis turp un atpakaļ atsevišķi.

Noderīga informācija, pirms rezervēt ceļojumu no Parīze uz Milāna.

Mūsu servisā jūs varat uzzināt:

  • Pārlidojuma attālumu un ilgumu (cik jālido no Parīze uz Milāna?)
  • Kādas lidsabiedrības veic tiešos reisus no Parīze uz Milāna.
  • Kurām lidabiedrībām ir lētas aviobiļetes no Parīze uz Milāna.
  • Cik ilgst lidojums no Parīze uz Milāna.
  • No kurām lidostām var nokļūt uz Milāna no Parīze?

Cik tālu ir Parīze no Milāna?

No pilsētas Parīze līdz Milāna ir 640 km.

No kādām lidostām veicas Parīze - Milāna maršruta pārlidojumi?

Pilsētā Parīze: Beauvais Tille , Parīze , Le Bourget , Toussus Le Noble , Villacoublay , Vatry , Gare du Nord Rail Stn , Massy TGV Dzelzceļa stacija, Aerogare des Invalides, Montparnasse Bus Station, Arc de Triomphe Bus Station , Gare de L'Est Railway Station, Metropoles zona. Uz Milāna - Bergamo, Orio al Serio , Milāna , Rogoredo , Porta Garibaldi , Parma , Milan Central Railway Station, Cadorna railway station, Metropolitan Area.

Biļešu cenas pa mēnešiem 2024

Biļešu cenas ir dinamiskas un var mainīties

Citas pilsētas

Jūs varētu interesēt